O firmie

Lata doświadczeń w produkcji materiałów i urządzeń do pakowania są naszą gwarancją jakości.

– KIM JESTEŚMY

Firma WiSpak to niezawodny partner na rynku opakowań od roku 1998. Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu i produkcji materiałów opakowaniowych oraz maszyn i urządzeń do pakowania. Posiadamy własne środki transportu, co pozwala nam zapewnić naszym klientom kompleksową i błyskawiczną obsługę.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprawdzonych produktów o najwyższej jakości, co pozwoli kompleksowo zaopatrzyć Waszą firmę w niezbędne materiały opakowaniowe.

Nasza misja jest prosta i jasna: dostarczać najlepsze jakościowo produkty i usługi, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Nasza dewiza to „najlepsza jakość za rozsądną cenę” i stanowi ona fundament naszej działalności oraz założenie, na którym budujemy długotrwałe relacje z klientami.

Produkt

Specjalizujemy się w produkcji i handlu materiałami zabezpieczającymi towar do transportu, materiałami opakowaniowymi i maszynami.

Jakość

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania.

Dbamy o powtarzalność zamówionych u nas produktów, by zapewnić stabilność ochrony Państwa produkcji. 

Dystrybucja

Mamy świadomość roli stabilnego łańcucha dostaw dla naszych Klientów. Stworzyliśmy sieć sprzedaży w całym kraju w oparciu o naszych partnerów handlowych i handlowców.

Zrównoważony rozwój & świadomość ekologiczna

Przywiązujemy ogromną wagę do ochrony środowiska. Uczestniczymy w szkoleniach z zakresu zmian w regulacjach dotyczących ochrony środowiska, byśmy razem mogli tworzyć bardziej zrównoważony świat.

Naszą produkcję wspieramy prądem z OZE. Promujemy wśród Klientów wiedzę dotyczącą możliwości korzystania z produktów z udziałem surowców z recyklingu.

– DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Nasza Dewiza – Najlepsza Jakość za Rozsądną Cenę
Jakość nie musi oznaczać wysokich kosztów. Nasza dewiza odzwierciedla nasze podejście do biznesu – oferujemy najwyższą jakość opakowań i usług w atrakcyjnych cenach. Chcemy, aby każda firma mogła korzystać z naszych produktów, bez obawy o budżet.

Szeroki Asortyment Produktów 
W naszym katalogu znajdziecie ogromny wybór produktów o najwyższej jakości – od tradycyjnych opakowań po innowacyjne rozwiązania dostosowane do nowoczesnych potrzeb. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas wszystko, czego potrzebuje Wasza firma.

Nasi Klienci – Nasza Motywacja
Wasza satysfakcja to nasza największa nagroda. Dzięki Waszym opiniom i potrzebom, ciągle się rozwijamy. Każdy klient to dla nas wyzwanie do jeszcze lepszej jakości i obsługi.

WiSpak to nie tylko dostawca opakowań, to partner, który wspiera Waszą firmę na każdym etapie. Dlatego, jeśli szukacie solidnego partnera w dziedzinie opakowań, to WiSpak jest dla Was!

0 +
Merytorycznych
dni pracy
0
Kategorii produktów
0
Przejechanych kilometrów
(w tym roku)
0 +
współpracujących zadowolonych partnerów handlowych
0 +
Wypitych kubków kawy
(w tym roku)
0 +
Merytorycznych
dni pracy
0
Kategorii produktów
0
Przejechanych kilometrów
0
Ton sprzedanych folii stretch
0 +
Wypitych kubków kawy

Nasi Klienci i Partnerzy: